ÖVRIGT / Diverse / Skrin 11277084
nr 1127 7084
Skrin
3 st. 1800-tal, längd: 14 - 23
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 september 2017
kl 19:40:00
100 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)